הכשרות

מרכז רולידר מספק הכשרות מקצועיות בשני תחומים מרכזיים. האחד, תוכניות להכשרת מנחי הורים וסדנאות להורים ולצוותי חינוך; והשני, לימודים אקדמאיים והכשרה מקצועית בניתוח התנהגות

תוכנית להכשרת מנחי הורים וסדנאות

סדנאות להורים ולצוותי חינוך

אחת לכמה חודשים מקיים צוות המרכז סדנאות להורים או לצוותי חינוך שמעוניינים לקבל מידע מעשי במגוון נושאים. כל סדנה כוללת תיאור מדויק של הבעיה או הקושי, דוגמאות מהחיים, שיטות לאבחון מעמיק של הסוגיה, כולל טפסים, וכן הצעות פרקטיות להתערבות יעילה לפתרון הבעיה.

לימודים אקדמאיים והכשרה מקצועית בניתוח התנהגות (ABA)

השתלמויות (CE) למנתחי התנהגות מוסמכים

הרצאות, סדנאות או ימי עיון בנושאים מקצועיים ורלוונטיים לניתוח התנהגות בתחום ההתמחות של מרכז רולידר, אשר מאפשרים למנתחי התנהגות מוסמכים לצבור נקודות CE (השתלמות מקצועית) ולשמר את תעודת ההסמכה שלהם. כל אירוע יפורסם באתר לקראת קיומו כולל נושאו, מועדו, מיקומו ועלותו.

תואר שני (MA) בניתוח התנהגות במכללה האקדמית כנרת

התוכנית לתואר שני בראשותו של פרופ׳ רולידר היא התוכנית הראשונה והיחידה מסוגה בישראל שנלמדת במסגרת מוסד להשכלה גבוהה ומפוקחת על ידי המל"ג. התוכנית מקנה לבוגריה תואר שני בניתוח התנהגות ואת מלוא הכלים והידע לעיסוק מחקרי ויישומי בתחום. צוות המרצים בתוכנית כולל את מיטב החוקרים והקלינאים שפועלים במדינת ישראל. מטרות התוכנית: 1. להקנות תשתית ידע תיאורטי, מעשי ועדכני בתחום הדעת של ניתוח ההתנהגות וכן כלים ליישום המגוון של תשתית זו בסביבת המשפחה, בסביבות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, בסביבות שיקומיות וטיפוליות, ובסביבות ארגוניות שונות. 2. לספק ארגז כלים, ידע ומיומנויות לעובדים במקצועות חינוכיים, ייעוציים, ארגוניים ופרא-רפואיים שרוצים לשפר ולייעל את עבודתם המקצועית. 3. להקנות בסיס ידע תיאורטי, דיאגנוסטי והתערבותי מקיף, שתואם את דרישות ארגון מנתחי התנהגות הבינלאומי (ABAI) וכפוף למהדורת המשימות העדכנית של ה-BACB) Task List 5).
לפרטים נוספים ולהרשמה